Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії: 16,-4, 1 , -1/4 ... .


Ответы на вопрос

Отвечает Огородник Софійка.

Ответ:

Объяснение:

q=-1/4

S= 16/1+0,25= 16/1,25=12,8