Знайтм функцію у=-5х+3,якщозначення аргументу=-1/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Анатолий.

Ответ:

У=4

Объяснение:

Y=-5X+3 ЕСЛИ Х=-1/5

У=-5×(-1/5)+3

У=1+3

У=4