Скільки коренів має рівняння 3х² -7х+4=0?


Ответы на вопрос

Отвечает Зарубежная Александра.

Ответ:x1=1 ;x2=4/3

Объяснение:3х^2-7х+4=0

а=3; b=-7;c=4

D=49-4×3×4=1

X1=7-1/2×3=1

X2=7+1/2×3=8/6=4/3