1. Спростити вираз: 2х - (- 3x*) 2. Розкласти на множники многочлен xу +3y + xa + 3a 3. За 5 кг

апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 22 гривні, а за б кг апельсинів12 кг лимонів - 18 гривен. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скількиКоштує 1 кг лимонів?Даю 20 балів, терміново!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимакова Виктория.

1.5х

2.х(а+у)+ 3(а+у)= (а+у)(х+3)

3. Один кг лимона х,один кг апельсина у.

5у + 4х =22

12х+ 3у = 18

у = 4

х = 0.5