Чому дорівнює найбільше , найменше значення функції на проміжку y=-x2-x+2 [-2;0]


Ответы на вопрос

Отвечает Kim Aruzhan.

1)y' = -2x-1

-2x-1 = 0

2x = -1

x = -1/2

2)y(-2) = -4+2+2 = 0, min

y(0) = 2

y(-1/2) = -1/4+1/2+2 = 1/4+2 = 2 1/4, max