Якщо у трикутнику ABC кут C=90 і AC=BC то кут A дорівнює: а) 45 б)60 в)90 г)30 д)15


Ответы на вопрос

Отвечает Томин Илья.

Ответ:

а)45

Объяснение:

Трикутник рівнобедрений. Кути при основі рівнобедрених трикутників рівні. Тобто кут А + кут B = 90 градусів. По вище вказаному кут A = куту B = кут C/2 = 90/2 = 45 .

Отвечает Юзыхович Егор.

Ответ:А)45

Объяснение: