У кошику яблук у 4 рази менше, ніж в мішку, а разом у кошику і мішку 40 кг яблук. На скільки

кілограмів у мішку більше, ніж у кошику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Настя.

Ответ:

24 кілограми

Объяснение:

Корзина -  X

Мешок - 4X

40 кг = X + 4X = 5X

40 : 5 = 8

X = 8

X * 4 = 32

32 - 8 = 24 кг