Знайдіть номер члена арифметичної прогресії 4,7; 5, 3;5, 9... який дорівнює 11,3


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Антон.

Ответ:

12-й член арифметичної прогресії

Объяснение:

Знайдемо спочатку різницю прогресії:

d = 5,3 - 4,7 = 0,6

Тоді загальний член прогресії можна записати як:

an = a1 + (n-1)d

Для того, щоб знайти номер члена, який дорівнює 11,3, підставимо в формулу відповідні значення:

11,3 = 4,7 + (n-1)0,6

6,6 = 0,6n - 0,6

7,2 = 0,6n

n = 12

Отже, 11,3 є 12-м членом даної арифметичної прогресії.