Помогите срочно! 30 баллов за фигню! Велосипедист проїхав 96 км на 1.6 години швидше, ніж

передбачав. При цьому за кожну годину він проїжджав на 2км більше, ніж розраховував проїжджати. З якою швидкістю він їхав?

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:

12 км/год.

Объяснение:

Запланована швидкість х км/год, фактична швидкість х+2 км/год.

96/х - 96(х+2) = 1,6

96х+192-96х=1,6х²+3,2х

1,6х²+3,2х-192=0

х²+2х-120=0

За теоремою Вієта х=-12 (не підходить) х=10.

Запланована швидкість 10 км/год, фактична швидкість 10+2=12 км/год.