Площа прямокутника дорівнює 27см2 чому дорівнює периметр прямокутника якщо одна з сторін 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мехавых Валерия.

Решение

Формула площі прямокутника:

S=a*b

Решение:

a = 6 см

b = ? см

S = 27 см^2

S = a*b = 6 * b = 27 см^2

b = S/a = 27 / 6 = 4, 5 см.

P прямокутника = (a+b)*2 = (6+4,5) * 2 = 21 см

Ответ:

P прямокутника = 21 см