обчисліть суму перших 15 перших членів арифметичної прогресії, якщо її шостий член дорівнює 2.2, а

різниця 2.4

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелейчук Ростислав.

Ответ: S₁₅=105.

Объяснение:

a_{6}=2,2;d=2,4;S_{15}  =?\\a_{6} =a_{1} +5d=2,2\\a_{1}+5*2,4=2,2\\ a_{1}=2,2-12\\a_{1} =-9,8.\\a_{15} =a_{1}+14d=-9,8+14*2,4=-9,8 +33,6\\a_{15}=23,8.\\ S_{15} =\frac{(-9,8+23,8)*15}{2} =\frac{14*15}{2} =7*15=105.\\S_{15}=105.