6. Розв'яжіть нерівність 5х +7 > 3 (2x – 5) – 3x7. Знайдіть суму п'яти перших членів

геометричної про-гресії (bn), якщо b3 = 5, b6 = 625.8. Побудуйте графік функціїу = х²- 4х – 5.Користуючись графіком, знайдіть область значень функції.9. (3 бали) Тракторист мав за певний час зорати поле площею180 га. Проте щодня він зорював на 2 га більше, ніж планував,і закінчив роботу на 1 день раніше, ніж планувалось. За скіль-Ки дней трактор зорав поле​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Илья.

Ответ: 156,2

Объяснение:

6)  5x+7>6x-15-3x,  5x-6x+3x>-15-7,  2x>-22,  x>-11

7)b3=b1*q^2,  b6=b1*q^5,   5=b1*q^2,   625=b1*q^5,  поделим

2-е на 1-е,  q^3=125,  q=5^3,  q=5,  подставим q в 1-е ур-е,

5=b1*25,  b1=1/5,  b2=1/5*5=1,  b3=5,  b4=5*5=25,  b5=25*5=125

S5=1/5+1+5+25+125=156, 2

8) xo=4/2=2,  yо=4-8-5=-9,  вершина параболы (2,-9), ветви

вверх,  значит обл. знач-й  [-9;+Б]