Не виконуючи побудови графіка функції, знайдіть координати точки перетину графіків функцій у = 8х

– 7 і у = –2х + 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

у = 8х – 7

у = –2х + 3

приравняем правые части. т.к. левые равны.

8х – 7 = –2х + 3

10х=10

х=1

у=8-7=1

Ответ (1;1)