Розв'язки системи рівняння (х+у=1 Х-у=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Анюта.
Решим с помощу +
х+у=1
+. Суммируем
х-у=-3
2х=-2
х=-1
-1+у=1
у=1+1
у=2
Ответ: (-1;2)