Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції у = х +5 у точці, ордината якої дорівнює 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Шелевиля Стас.

Ответ:

Объяснение:

уравнение прямой имеет вид у=кх+b

где к - это угловой коэффициент

тут к=1

у(1)= 1+5=6

(1;6)