4) Чи проходить графік функції у = 6х - 11 через точку А( -7; 31); В( 10; 41) ?


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Владислав.

Ответ: ні

Объяснение:

Якщо підставити числа і розв'язати приклад, він не матиме розв'язку:

А)

6×(-7)-11=31

-42-11=31

-53 не дорівнює 31

В)

6×10-11=41

60-11=41

49 не дорівнює 41

Отвечает Петросян Артём.
Ні, -53 ≠ 31, а 49 ≠ 41