4 однаковi зошити i 4 однаковi олiвцi коштують 6 грн, а 3 зошити i 2 олiвця - 4 грн. Знайдiть

вартiсть одного зошита i одного олiвця.

Ответы на вопрос

Отвечает Anoshina Angelina.

пусть цена тетради х, карандаша у, тогда система

4х+4у=6

3х+2у=4умножим второе на -2 и сложим с первым

4х+4у=6

-6х-4у=-8

2х=2⇒х=1, значит, цена тетради 1 грн. ⇒цена карандаша у=(4-3*1)/2=

1/2, или 50 коп.