Ширина прямокутника х см, а довжина на 3 см більша, ніж ширина. Площа прямокутника S см². Якою

формулою виражається залежність S відх?​

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ширина = х

Длина = х+3

S=ab

S=x(x+3)=x²+3x