Відомо що пара (-3 y ) є розв'язком рівняння 5x-3y=12. знайдіть значення y


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Настя.

Ответ:

-9

Объяснение:

Оскільки пара (-3; y )є розв'язком рівняння 5x-3y=12, підставимо відому змінну 5*(-3)-3у=12

       - 15-3у=12

         -3у=12+15

          -3у=27

           у=27:(-3)

           у= - 9