Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набуває вираз х^2 -4х +6


Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Кристина.

Ответ:

Объяснение:

y=(x²-4x+6)'=2x-4=0

2x=4  |÷2

x=2    ⇒

y=2²-4*2+6=4-8+6=2

Ответ: (2;2).