Дибрати якесь небудь линийне ривняння з двома змінними яке разом з ривняням 10x+5y=1 утворювало б

систему що мае один розвязок дайте ответ срочно надо даю 13 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Няникова Лилия.

\begin{cases}10x+5y=1\\x-y=0\end{cases}

(Щоб система рівнянь з двома змінними мала один розв'язок, її відповідні змінні й вільні члени не мають бути пропорційними)