За 8 ручок і 4 зошити заплатили 52 грн. За 4 ручок і 3зошити заплатили 29 грн. Якими були ціни

ручки і зошита?

Ответы на вопрос

Отвечает Головачев Клим.

Ответ:

Ручка - 5 грн, зошит - 3 грн

Объяснение:

\left \{ {8x + 4y = 52} \atop {4x + 3y = 29}} \right.

2 \cdot (4x + 3y) - (8x + 4y) = 2 \cdot 29 - 52

2y = 6

y = 3

x = \dfrac{52 - 4y}{8} = \dfrac{52 - 4 \cdot 3}{8} = \dfrac{52 - 12}{8} = \dfrac{40}{8} = 5