Розв*яжіть за допомогою системи рівнянь сума двох чисел 5 а різниця їх квадратів дорівнюе-5

знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Педык София.

Ответ:

x=2;y=3

Объяснение:

x+y=5

x²-y²= -5

x=5-y

(5-y)²-y²= -5

25-10y-y²-y²+5=0

-2y²-10y+30=0   :(-2)

y²+5y-15=0

y₁+y₂= -5

y₁y₂= -15

y₁= -5

y₂=3

x₁=5-(-5)=10

x₂=5-3=2

x₁+y₁= 5

x₁²-y₂²= -5

10+(-5)=5

10²-(-5)²=75,тому перша пара не задовольняє умові задачі,

х₂=2

у₂=3

х₂<y₂,тому другаа пара  задовольняє умову задачі і є її розв'язком.