Яка пара чисел є розв'язком системи двох лінійних рівнянь 3х-5у=-26 4у+х=14


Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.

Ответ:

х=-2;у=4.

Объяснение:

3х-5у=-26. |4

4у+х=14. |5

12х-20у=-104

20у+5х=70

17х=-34

х=-2

-6-5у=-26

-5у=-20

у=4