Які 2 числа треба вставити між числами 3 і 192 щоб вони разом утворювали геометричну прогресію? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Быстров Ярослав.

Ответ:

3, 12, 48, 192

Объяснение:

b1=3

b2= b1*q

b3= b1*q²

b4=b1*q³=192

q³=64

q=4

b2= 3*4= 12

b3= 12*4= 48