Перимтр прямокутника дорывнює 140м його довжина на 10м більша за ширину. Знадійдіть сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Кристина.

Відповідь:

Пояснення:

Р =(АВ+ВС)*2

НЕХАЙ:

АВ=х

ТОДІ:

ВС=х+10

ОДЖЕ:

(х+х+10)*=140

х= 30

АВ=СД=30

ВС=30+10=40

АД=40