+22 Скласти зведене квадратне рівняння корені якого дорівнюють 3 і 4


Ответы на вопрос

Отвечает Passagir Victor.

Ответ:

x^{2} -7x+12=0

Объяснение:

3 и 4    ⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔]

(x-3)(x-4)=x^{2} -4x-3x+12=x^{2} -7x+12=0