Знайдить значення виразу (2x^2+b)(4x^4-2bx^2+b^2 якщо x=-1;b=4


Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Сергей.

Ответ:

72

Объяснение:

(2x²+b)*(4x⁴-2bx²+b²)=(2*(-1)²+4)*(4*(-1)⁴-2*4*(-1)²+4²)=(2*1+4)*(4*1-2*4*1+4²)=6*12=72

(-1)²=1

(-1)⁴=1