Скільки розв'язки має система рівнянь х+у=2 2х+2у=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Галиакберов Газизьян.

Розв'язків немає

Объяснение:

Отвечает Цогла Міша.
Х+у=2. |*(-2)
2х+2у=3

-2х-2у=-4
2х+2у=3
0≠-1

Розв’язків не має