Знайдіть десятий член та суму перших арифметичної прогресії (аn ) якщо а¹=9 d =-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чугаева Валерия.

Ответ:

-9

Объяснение:

a10 = a1 + d*(10-1) = 9 - 18 = -9