При якому значенні змінної x значення виразу 2x−4 дорівнює 4? Відповідь: x=


Ответы на вопрос

Отвечает Густий Надька.

Ответ: x = 4

Объяснение:

складемо рівняння

2x - 4 = 4

2x = 4 + 4

2x = 8

x = 8/2

x = 4