Виділіть квадрат двочлена з квадратного тричлена 2x²+16x+25.Дякую наперед. дВіддаю усі бали.


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Валерия.

Виділіть квадрат двочлена з квадратного тричлена 2x²+16x+25

Выделите квадрат двучлена из квадратного трехчлена 2x² + 16x + 25.

=========

2x² + 16x + 25  = 2(x² +8x) +25 =2(x² +2*x*4 +4² -4²) + 25 =2(x+4)²-2*4²+25 = 2(x+4)² -7 .