Функцію задано формулою у = -7х + 14. Яка точка належить графіку цієї функції? а) (-2; 2); б) (2;

1); в) (2; 0); г) (7; 0).

Ответы на вопрос

Отвечает Черенков Артём.

Ответ: -7*2+14=14-14=0, ответ в) (2;0).

Объяснение: