Срочно!!!Човен проплив 18 км проти течії річки витративши вдвічі менше часу ніж подолання 48 км за

течією.Власна швидкість стовпа є сталою.Швидкість течії 2,3 км.Визначити швидкість човна та хто скільки витратив часу

Ответы на вопрос

Отвечает Ricco Zara.

Ответ:

Объяснение:

                       швидкість         час                   відстань

за течією          х+2,3                                           48 км

проти течії         х-2,3         вдвічі менше           18 км

\frac{48}{x+2,3} =\frac{18*2}{x-2,3} \\\\36(x+2,3)=48(x-2,3)

36x+93,6=48x-110,4

48x-36x=93,6+110,4

12x=204

x=204:12

x=17 км/год - швидкість човна

\frac{18}{17-2,3} =\frac{18}{14,7} =1\frac{11}{49}

11/49 часа = 60:49*11≈13 хв

На шлях проти течії човен витратив    1 год. 13 хв.

На шлях за течією човен витратив     1 год 13 хв* 2= 2 год.26 хв.