Як шо дискриминант дорівнює 25 то квадратный ривняння мая​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Никита.

Объяснение:

 \sqrt{25 }  = 5

Отвечает Мокрецкая Екатерина.

Ответ:

якщо дискриминант дорівнює 25, то  квадратне рівняння може мати такий вигляд:  Х²-7Х+6=0    або Х²+7Х+6=0

 D1= (-7)²-4*1*6=49-24=25     або 7²-4*1*6=49-24=25

Объяснение: