Якщо f(x)=x-2, то функція у=f(x) спадає на проміжку:


Ответы на вопрос

Отвечает Худов Данил.

Якщо f(x)=x-2, то функція у=f(x) зростає на проміжку x ∈ (-∞;+∞)