СРОЧНО!!! Якщо числа z і y задовольняють співвідношення 6z – 12 = y, то z =?


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

6z-12=y\\ 6z=y +12 \\ z=\frac{y}{6} +2