Мотоцикліст їхав 3 год зі сталою швидкістю. Якщо він проїде ще 12 км із такою ж швидкістю, то його

шлях буде дорівнювати 132 км. Із якою швидкістю їхав мотоцикліст?

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

х=40(км/год)

Объяснение:

Нехай мотоцикліст їхав зі швидкістю х км/год, тоді за 3 години - 3*х, а всього 3*х+12 і це дорінює 132.

3*х+12=132

3*х=132-12

х=120:3

х=40(км/год)