Графіки функцій у = 2х + 1 і у = х – 3 перетинаються в точці: А) ( 1; 3 ); Б) ( -2; -3 ); В) ( -

4; -7); Г) (5; 2).

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Илья.

Ответ:

Объяснение:

у = 2х + 1

у = х – 3

2x+1=x-3

2x+1-x+3=0

x+4=0

x=-4

Подставим x;

y=2x-1

y=2*(-4)+1

y=-8+1=-7

(-4;-7)