Знайдіть знаменник геометричної прогресії b n,якщо b1=-2/9 a b2=1/12


Ответы на вопрос

Отвечает Финогеева Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

q - знаменник - ?

b1=-2/9 a b2=1/12

b2=b1*q

q=b2:b1=\frac{1}{12} :(-\frac{2}{9} )=-\frac{1}{12} *\frac{9}{2} =-\frac{1}{12:3} *\frac{9:3}{2} =-\frac{1}{4} *\frac{3}{2} =-\frac{3}{8}