Знайдіть корінь рівняння 4x+5=1 A) -1 Б) 2 В) 3 4) Г


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

4x+5=1

4x+5-1=0

4x+4=0

4x=-4

x=-1