Із Житомира до Одеси відстань між якими 536 км виїхав автомобіль Через 2,5 год після початку руху

першого автомобіля назустріч йому з Одеси виїхав другий автомобіль який зустрівся з першим через 2 год після свого виїзда Зайдіть швидкість кожного автомобіля якщо перший за 2 год проїжджав на 69 км менше ніж другий за три ?

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Нехай швидкість першого автомобіля х,а другого у.За умовою складем систему рівнянь:

3у-2х=69

4,5х+2у=536

-2х+3у=69        *(-2)

4,5х+2у=536      *3

4х-6у= -138

13,5х+6у=1608

17,5х=1470

х=1470:17,5

х=84 км/год - швидкість першого автомобіля

3у-2*84=69

3у=69+168

у=237:3

у=79 км/год -швидкість другого автомобіля

Отвечает Вологжанин Антон.

Ответ:

84 (км/час) - скорость 1 автомобиля.

79 (км/час) - скорость 2 автомобиля.

Объяснение:

Із Житомира до Одеси відстань між якими 536 км виїхав автомобіль Через 2,5 год після початку руху першого автомобіля назустріч йому з Одеси виїхав другий автомобіль який зустрівся з першим через 2 год після свого виїзда Зайдіть швидкість кожного автомобіля якщо перший за 2 год проїжджав на 69 км менше ніж другий за три ?

х - скорость 1 автомобиля.

у - скорость 2 автомобиля.

Формула движения: S=v*t

S - расстояние            v - скорость             t – время

2,5+2=4,5 (часа) - время  1 автомобиля.

2 часа - время 2 автомобиля.

х*4,5 - расстояние 1 автомобиля.

у*2 - расстояние 2 автомобиля.

По условию задачи составляем систему уравнений:

4,5х+2у=536

3у-2х=69

Умножить второе уравнение на 2,25, чтобы решить систему методом сложения:

4,5х+2у=536

-4,5х+6,75у=155,25

Складываем уравнения:

4,5х-4,5х+2у+6,75у=536+155,25

8,75у=691,25

у=691,25/8,75

у=79 (км/час) - скорость 2 автомобиля.

Теперь подставить значение у в любое из двух уравнений системы и вычислить х:

4,5х+2у=536

4,5х=536-2*79

4,5х=536-158=378

х=378/4,5

х=84 (км/час) - скорость 1 автомобиля.

Проверка:

4,5*84+2*79=378+158=536, верно.

3*79-2*84=237-168=69, верно.