Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набувае вираз х²-2х-3? Пожалуйста

посмотрите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

Відповідь:

x^2-2x-3=0\\D=b^2-4ac=4-4*1*(-3)=16\\x_{1,2}=\frac{-b+-\sqrt{D} }{2a}\\\\x_{1}=\frac{2+4}{2}=3\\\\x_{1}=\frac{2-4}{2}=-1