басейн наповнюється через першу трубу за 4 год,а через другу 6 год .Яку частину басейну залишиться

наповнити після спільної роботи обох труб протягом 2 год ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воднев Ваня.

Ответ:

1/6 частину

Объяснение:

перша труба за 1 год  - 1/4

друга труба за 1 год  - 1/6

разом за 1 годину   1/4+1/6=3/12+2/12=5/12

разом за 2 години  наповнять:   5/12  * 2= 5/6 басейну

1 - 5/6= 1/6   частину басейну залишиться наповнити після спільної роботи обох труб протягом 2 год