Басейн наповнюється через першу трубу за 4 години,а через другу-за 6 годин.Яку частину басейну

залишиться наповнити після спільної роботи обох труб протягом 2 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Кирилл.

1) 1/4 басейну наповнить  перша труба за одну годину

2) 1/6 басейну наповнить друга труба за одну годину

3) 1/4+1/6=3/12+2/12=5/12 басейну наповнять обидвы труби за одну годину

4) 2*5/12=5/6 басейну наповнять обидві труби за дві години

5) 1-5/6=6/6-5/6=1/6 басейну залишиться заповнити

відповідь: 1/6