задана арифметична прогресія : 2; 6; 10;... знайдіть різницю між шостим і дев'ятим членами

прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Гербачевский Сергей.
An = a1 + d*(n-1)
a6 = a1 + 4 * 5 = 22
a9 = a1 + 4 * 8 = 34
a9 - a6 = 34 - 22= 12