Задана арифметична прогресія: 2, 6, 10,.... Знайдіть дев'ятий член прогресії​


Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Дмитрий.

Ответ:

34

Объяснение:

d = 6-2=4

a_{9}  = 2+4(9-1)=2+4*8=34