Скільки коренів має рівняння 9х2+30х+25=0? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

Ответ:

один корінь

Объяснение:

9х²+30х+25=0

D=30²-4*9*25=900-900=0

x1,2=-30-+0/2*9=-30/18=-5/3