Знайдіть найменше значення функції y=x^2-3x+2 на проміжку [1; 3]​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошникова Вероника.

y = x^{2} -3x+2

y' = 2x-3

y' = 0

2x-3 = 0    =>    2x = 3     =>    x = 1.5 - принадлежит промежутку [1 ; 3]

--------------------------------

y(1) = 1-3+2 = -2 +2 = 0

y(1.5) = 2.25-4.5+2 = -2.25+2 = -0.25 - min y

y(3) = 9-9 + 2 = 0+2 = 2 - max y

Ответ : -0.25