Різниця сторін трикутника дорівнює 7 см.Якщо більшу сторону прямокутника збільшити в 2 рази ,а

меншу- на 50%,то периметр одержаного прямокутника буде 42 см.Знайдіть сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Милых Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

а- большая сторона

в- меньшая сторона

а-в=7 ;  (2а+1.5в) =42 получаем систему

а=7+в подставляем во второе уравнение

2*(2*(7+в) +1.5 в)=42

2*(14+2в+1.5в)=42

7в+28=42

7в=14

в=2, а=9